اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

سپاسگزاری از آقای چارلی وایمرز نماینده سوئد در پارلمان اروپا

پست در  December 2019 0    

 
یکم دسامبر2019
آقای وایمرز گرامی ،
به نمایندگی از کنگره رهائی ایران ، صمیمانه می خواهم از سخنان فصیحانه شما که در هفته گذشته در پارلمان اتحادیه اروپا در حمایت از ملت مظلوم ایران و علیه رژیم استبدادی و جهادی اسلامی بیان فرمودید سپاسگزاری نمایم.
 
خیزش اخیر مردم ایران نشانه انفجار بزرگی در جامعه ایران است که معتقدیم به زودی به سقوط رژیم جنایتکار، فاسد و ستمگر آخوند در ایران منجر می شود.
با وجود گزارش رسانه ها مبنی بر این که خیزش های اخیر فقط به دلیل افزایش قیمت نفت در ایران است، لیکن آنها نتیجه مستقیم 40 سال سوء مدیریت و ظلم رژیم جمهوری اسلامی است که به بیکاری زیاد در بین جوانان ایرانی و سایر بخش های جامعه ایران، بالارفتن بهای مواد غذایی و کالاهای دیگر، رشوه و فساد در بین حاکمان رژیم، فرماندهان سپاه و بسیج، روحانیون و اعضای خانواده آنها و غارت ثروت ملی ایران منجر شده است. طی چهار دهه گذشته ، روحانیون غیرمنتخب، بافت فرهنگ و جامعه ایرانی را نابود کرده اند.
 
با وجود همه این واقعیت ها ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا به حمایت از رژیم وحشی و استبدادی اسلامی ادامه می دهند که ما معتقدیم این امر عمدتا به دلیل سودآوری مالی از تجارت با رژیم اسلامی است.
 
لطفاً بدانید که موضع شجاعانه شما در پارلمان اتحادیه اروپا و پیام مستقیم شما به خانم فدریکا موگرینی بی توجه نمانده است و مردم ایران از اینکه از آنها در این مجمع بین المللی دفاع کرده و پژواک صدای آنها شده اید، سپاسگزاری می کنند.
 
از این رو ، درخواست می نمایم که در یک نشست رسمی مابین شما و نمایندگان اروپائی کنگره رهائی ایران، ضمن سپاسگزاری حضوری از شما بتوانیم جزئیات دست اول و روزمره رنج ها و قتل عام های مردم ایران به دستور خامنه ای را به صورت مستقیم به شما ارائه دهیم.
 
با احترام،
دکتر ایمان فروتن
رئیس هیئت مدیره
کنگره رهائی ایران

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx