اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

اعتراضات گسترده مردمی

پست در  November 2019 0    

 

ملت غیور و شجاع ایران

بار دیگر شاهد خروش حق طلبانه و آزادی خواهانه دلیر زنان و مردان ایرانی در جای جای میهن هستیم. شوربختانه در کمتر از ۴۸ ساعت گذشته تعداد زیادی (طبق اخبار رسیده بیش از ۳۰ تن)  از فرزندان برومند ایران در راه آزادی کشور بدست نیروهای سرکوبگر رژیم کشته شدند. قلب ما  و همدردی ما با یکایک خانواده هایی که در جریان این اعتراضات بحق، عزیزان و فرزندان خود را از دست داده اند همراه است و غم آنان را از صمیم قلب درک میکنیم و برایشان صبر، آرامش و پیروزی آرزو میکنیم و بی شک نام و یاد این فرزندان برومند ایرانزمین همیشه با ما خواهد بود و تا رسیدن به آزادی و نابودی رژیم خونخوار جمهوری اسلامی راه آنان را ادامه خواهیم داد.
 
ما در هما "همگرایی ملی ایرانیان"  دوشادوش هم‌میهنان دلیر و قهرمان خود با تمام امکانات موجود،  ایستاده‌ایم و کماکان به مبارزه مسالمت‌ آمیز با حق انکار ناپذیر دفاع از خود معتقد و باورمندیم.
 
توصیه اکید هما به بدنه نیروهای سرکوبگر که هنوز مهر ایران و ایرانی را در دل دارند این است که به صفوف متحد و یکپارچه مردم بپیوندند و از اسلحه خود جهت دفاع از جان، مال و ناموس ایرانی استفاده کنند و دستان خود را به خون هم‌میهنان آلوده نکنند و تا دیر نشده به آغوش ملت بازگردند. 
 
از هم‌میهنان شجاع و مبارز خود نیز می خواهیم که با هوشیاری مراقب عوامل نفوذی در تجمعات خود باشند و از دادن هرنوع شعار مذهبی جدا خودداری نمایند. عوامل اطلاعاتی در صدد آن هستند تا هدف این اعتراضات گسترده را به حاشیه رانده و دلیل اصلی این اعتراضات را افزایش بهای بنزین نشان دهند و نه مخالفت با اصل نظام.
 
پاینده ایران
زنده ‌باد مردم دلیر ایران
هما "همگرایی ملی ایرانیان"
یکشنبه ٢٦ آبان ۱۳۹۸ برابر با ١٧ نوامبر ۲۰۱۹
 
www.homairan.com             |          info@homairan.com
 

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx