اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

درگذشت رافی خاچاطوریان

پست در  November 2019 0    

 
با نهایت تاسف از درگذشت رافی خاچاطوریان هنرمند گرانمایه ایران زمین آگاهی یافتیم. رافی کار حرفه ای خود را قبل از انقلاب ننگین اسلامی، با تلویزیون ملی ایران آغاز کرد و با بازی در سریال «آقای مربوطه» به معروفیت رسید. پیش از انقلاب مجبور به ترک خانه و آشیانه خود شد و به امریکا مهاجرت نمود. به سبب مسخره کردن خمینی در برنامه «جان نثار»، در ژوئن ۱۹۸۸، درحالی‌ که در یک تظاهرات علیه جمهوری اسلامی شرکت کرده‌ بود، مورد حملهٔ یک چریک لبنانی و چند ایرانی هوادار جمهوری اشغالگراسلامی قرار گرفت که در این حمله خاچاطوریان شدیداً از ناحیهٔ صورت آسیب دید و یک چشم خود را نیز ازدست داد.
نهاد مردمی درگذشت این هنرمند و مبارز گرامی را به خانواده و هوادارانش دل آرامی گفته و برایشان شکیبائی آرزومندیم.

یادش گرامی و روانش شاد باد.

نهاد مردمی


تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx