اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

بیانیه تشکیل هما

پست در  October 2019 0    

همـــا
همگرایی ملی ایرانیان 
 
آگاهینامه
 
۱۱ مهر ۱۳۹۸ برابر ۳ اکتبر ۲۰۱۹ 
بنام ایران
پس از ماه ها همکاری چندین تشکل سیاسی با یکدیگر،  در تاریخ یکشنبه هفتم مهر ماه ۱۳۹۸ خورشیدی برابر با ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی، نخستین نشست رسمی مشترک با حضور نمایندگان تام الاختیار هفت سازمان و حزب که اسامی آنها به ترتیب حروف الفبا در زیر آمده، برگزار و در طول نشست پروتکل های همکاری مشترک بین سازمانها به تصویب تمام شرکت کنندگان رسید .

همچنین در این نشست انتخاب نام این تشکل مورد بررسی قرار گرفت و بنا به پیشنهاد و خواست قلبی شادروان دکتر بیژن کریمی، از بنیان گذاران و امنای نهاد مردمی که سالیان سال در راه رهایی ایران تلاش نمودند و در طول مبارزات خود آرزوی تشکیل یک جبهه همسو  بنام "هما" را داشتند، این تشکل به اتفاق آرا نام همگرایی ملی ایرانیان "هما" را برای خود برگزید.

"هما" در ادامه فعالیت های سیاسی خود، با کمال میل از دیگر سازمان های همسو برای همگرایی و همکاری دعوت به عمل میاورداز سازمان های همسو که مایلند به "هما" بپیوندند، درخواست می شود که از  طریق سایت زیر  درخواست عضویت  نمایند: www.homairan.com
 

همگرایی ملی ایرانیان "هما"
  • سازمان فرهنگی، سیاسی ایران پاد
  • سازمان برونمرزی حزب پان ایرانیست
  • سامانه پادشاهی خواهان ایران
  • حزب سکولار دمکرات ایران
  • کنگره رهایی ایران
  • ملی گرایان مردم گرا
  • نهاد مردمی
 
 
 
  

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx