اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

در باره درگذشت روانشاد سحر خدایاری

پست در  September 2019 0    


با نهایت تاسف و تاثر از درگذشت سحر خدایاری " دختر آبی" آگاهی یافتیم. مرگ این دختر جوان صفحه دیگری به پرونده جنایات جمهوری اسلامی افزود. دختری که خواهان تشویق تیم محبوبش بود ولی جباران و سفاکان جمهوری اسلامی 6 ماه حبس برای وی درنظر گرفته بودند.

تردیدی نیست که شیرزنان ایرانی که از همان نخستین روزهای بقدرت رسیدن ملایان در ایران اعتراضات مدنی خود را برای قوانین متحجر شریعت سازماندهی نمودند، پرچم دار مبارزات رهائی بخش ایران از چنگال فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران بوده وخواهند بود.

 
نهاد مردمی درگذشت سحر خدایاری را به همه آزادیخواهان و مبارزان کشور دلارامی گفته و امید است خاکستر دختر آبی، غیرتی در مردان بی تفاوت ایرانی بیدار کند و تا حضور آزادانه بانوان ایرانی در ورزشگاه ها، حضور درتمامی استادیوم های ورزشی را تحریم نمایند.

روانش شاد و یادش گرامی باد

 
19 شهریور 1398 – 10 سپتامبر 2019
نهاد مردمی
 

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx