اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

به مناسبت درگذشت روانشاد مانوک خدابخشیان

پست در  September 2019 0    

 هموندان و هم میهنان گرامی

با نهایت تاسف از درگذشت روانشاد مانوک خدابخشیان آگاهی یافتیم. مانوک خدابخشیان مردی ایراندوست، فرهیخته و مفسری آگاه و توانمند درعرصه های ورزشی و سیاسی بود و با قدرت بیان و کلام ویژه ای همواره زشتی ها و جنایات و سیاستهای ضد بشری و تروریستی حاکمان جمهوری منحوس اسلامی را در شبکه های مجازی و رادیو و تلویزیون ها افشا می نمود.
نهاد مردمی درگذشت این آزادیخواه آگاه و فراموش نشدنی را به خانواده محترم خدابخشیان و همه ایران دوستان دلآرامی گفته و برایشان شکیبائی آرزومندیم.
 
روانش شاد و یادش گرامی باد
نهاد مردمی
 

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx