اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

پشتیبانی از بیانیه سه تن از فعالان سیاسی و دموکراسی خواه درون مرز

پست در  August 2019 0    

 

 

 


اخیرا بیانیه ای توسط سه تن از مبارزان و آزادیخواهان درون مرز به نامهای حجت اله رافعی، بهفرلاله زاری و رضوانه خان بیگی صادر و از امضا کنندگان بیانیه معروف ١٤تن، درخواست نموده اند با توجه به خواست اکثریت جامعه، شاهزاده رضا پهلوی را بعنوان آلترناتیو جمهوری اسلامی و رهبر انحلال طلبی رژیم اسلامی در ایران در دوره گذار تا تشکیل دولت موقت معرفی کنند، تا شائبه هرگونه سواستفاده از جنبش دموکراسی خواهی ملت ایران از میان رفته و هم مردم و هم رهبران و اعضای جریانات سیاسی بتوانند با اتکا به این حلقه مفقوده برای آغاز حرکت عظیم مردمی امیدوار بوده و با اعتماد قدمهای بعدی را بردارند.

کنگره رهایی ایران ضمن پشتیبانی از این قبیل حرکتهای ملی که از سوی آزادیخواهان درون مرز با هدف استقرار نظامی دموکراتیک و سکولار در ایران پس از فروپاشی کنترل شده جمهوری اسلامی صورت می گیرد، از همه هم میهنان آزادیخواه و سازمانهای سیاسی و مدنی همسو درخواست می نماید که با حمایت از تلاش فعالان و مبارزان مدنی درون مرز هرچه سریعتر ایران را از ویرانی، نابودی و تباهی ۴٠ساله حاکمان اشغالگر ایران رهائی بخشیم.

۹ اوت ٢٠١۹ / ١٨ امرداد ١۳۹٨

کنگره رهائی ایران و سازمانهای همسو:
حزب سکولار دمکرات ایران
سازمان برون مرزی حزب پان ایرانیست
سامانه پادشاهی خواهان ایران
سامانه دموکراتیک پادشاهی پارلمانی
نهاد مردمی


 

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx