اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

در پشتیبانی از بیانیه ۱۴ کنشگر سیاسی و مدنی در ایران

پست در  June 2019 0    

تلاش های مدنی و بدون خشونت قشر های وسیعی از ملت ایران که طی تظاهرات اعتراضی گسترده و یا مقطعی از دیماه ۱۳۹۶ آغاز و تاکنون ادامه یافته است، حاوی شعارها و درخواست هائی است که مسئولیت مشکلات اقتصادی، معیشتی و مدنی را مستقیما متوجه مقامات عالی جمهوری اسلامی و سیاست هایشان نموده و خط بطلانی بر جناح های حکومتی اعم از اصولگرا و اصلاح طلب کشیده است.

فراخوان های تظاهرات صنفی و یا مدنی کماکان ادامه دارد و حتی تعدادی از هم میهنان مبارز و شجاع به مبارزات اعتراضی فردی روی آورده اند که نوید بخش ورود مبارزات آزادیخواهانه ملت ایران برای رهائی کشور از چنگال فرقه اسلامی و تبهکار حاکم بر ایران، به مرحله ای نوین و اعتلا یافته است.

انتشار بیانه دوم ۱۴ نفر از فعالین مدنی و مبارز درون کشور که طی یک مطالبه فراجناحی و همگانی، خواهان “گذار کامل” و مسالمت آمیز از این رژیم” ایران ویران کن” و ”در آرزوی برخورداری حکومتی دموکراتیک و سکولار بوده که اعلامیه جهانی حقوق بشر سر لوحه مجلس آینده اش برای تدوین و تبیین مدرنترین قانون اساسی عصر حاضر باشد” هستند، ترجمان بخش های زیادی از هدف و ماموریت تعدادی از سازمانهای سیاسی اپوزیسیون خارج کشور نیز بوده که خواهان برگزاری انتخاباتی آزاد برای تعیین نوع نظام سیاسی آینده ایران پس از حذف کلیت این رژیم تبهکار میباشند.

کنگره رهایی ایران و سازمان‌های همسوی زیر ضمن پشتیبانی از این حرکت ملی و فراجناحی از همه هم میهنان آزادیخواه و سازمانهای سیاسی و مدنی همسو درخواست می نماییم که با حمایت از تلاش این فعالان و مبارزان مدنی هرچه سریعتر ایران را از ویرانی، نابودی و تباهی ۴٠ ساله حاکمان اشغالگر ایران رهائی بخشیم.

٢١ ژوئن ٢٠١٩

کنگره رهایی ایران و سازمان‌های همسو شامل:
حزب سکولار دمکرات ایران
سازمان برون مرزی حزب پان ایرانیست
نهاد مردمی

                    

-----------------------------------------------
www.IranLiberationCongress.org
alliance@IranLiberationCongress.org 
Tel. +1.202.558.4424
Post 17602 17th Street, #102-140. Tustin, CA 92780

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx