اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

بیانیه نهاد مردمی در باره ورود شبه نظامیان تروریست به میهن

پست در  April 2019 0    

سیلی که از اواخر اسفندماه سال قبل در استان های ایران جاری  شد و هنوز هم در برخی از استان های کشور جاری است  بی کفایتی مسئولان ، هلال احمر و مدیریت بحران  جمهوری اسلامی را برای چندمین بار به مردم ایران و جهان نشان داد. سیل بندها و جاده ها و پل ها که بیشترین آنها از سوی شرکت های وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساخته  شده بودند در همان دقایق نخستین سیل فروریختند و ارتباط  زمینی با مناطق سیل زده به حداقل و در برخی موارد به صفر رسید. در غیاب کمک های دستگاه های دولتی به سیل زدگان مردم سیل زده خود دست بکار شده و با وسایل ابتدائی،  یا سیل بند درست کردند و یا به پاکسازی گل و لای منازل خود پرداختند و یا مواد غذائی و آب آشامیدنی و چادر و پتو به مناطق سیل زده روان کردند.
نفرت مردم ایران از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که سپاه را بزرگترین مسبب خرابی های گسترده این سیلاب ها در گلستان ، لرستان و خوزستان می دانند و نمایشات مضحک فرماندهان و سرداران آنها در مناطق سیل زده که تمسخر هم میهنان را در شبکه های مجازی دامن زد از یک سو و قدردانی مردم سیل زده از کمک های راستین نیروهای ارتشی  از سوی دیگر ، رژیم ملایان را وحشت زده کرد و از ترس تماس بیشتر ارتشیان با مردم ناراضی و زندگی باخته سیل زدگان و همراهی آتی ارتشتیان با اعتراضات  و خیزش های مردم سیل زده ، از حضور گسترده نیروهای ارتشی و تجهیزات آنها برای کمک به سیل زدگان جلوگیری نمود. در حالیکه همانند همه کشورهای جهان ، نیروهای تعلیم دیده ارتشی با تجهیزاتی که در اختیار دارند بخوبی می توانند در زمانی بسیار کم در زمینه هدایت آب به مناطق غیر مسکونی و پاکسازی گل و لای باقیمانده از سیل و رساندن غذا و آب آشامیدنی با هلی کوپترها به مناطقی که ارتباط  زمینی ندارند، کمکهای شایان توجهی نمایند .  
اینک در حالیکه سیل خانمانسوز و ویرانگر مناطق بیشتری از سرزمینمان را در برمیگیرد  و اهالی این مناطق را مجبور به تخلیه خانه  های خود می نماید، جمهوری اشغالگر اسلامی به بهانه کمک به سیل زدگان نه تنها نیروهای ضد شورش خود را به این مناطق اعزام داشته ، بلکه با کمال بی شرمی نیروهای حشدالشعبی عراقی و لشکرفاطمیون افغانی را با اسلحه و مهمات در استان های خوزستان و لرستان برای سرکوب اعتراضات مردمی مستقر نموده است . ورود نیروهای تروریستی خارجی به میهن می‌ تواند نشانه آشکاری از فقدان اعتبار و اعتماد رژیم اشغالگر اسلامی حتی به مزدوران داخلیش نیز باشد. چندی پیش رئیس دادگاه انقلاب اسلامی تهران رسما اعلام کرد که "اگر ما انقلاب را یاری نکنیم، حشدالشعبی عراقی، فاطمیون افغانی، زینبیون پاکستانی و حوثی‌های یمنی خواهند آمد و انقلاب را یاری خواهند کرد". بدین ترتیب بی تردید حضور این نیروها در ایران برای کمک رسانی به انقلاب منحوس اسلامی است و نه سیل زدگان.
نهاد مردمی ورود نیروهای مسلح خارجی به ایران را نقض آشکار حاکمیت ملی ایران میداند و بدینوسیله به فرقه تبهکار و مردم ستیزجمهوری اسلامی اخطار میدهد که یا این اشغالگران را فوراً از ایران ما خارج می‌کنید و یا به هر شیوه و وسیله‌ای، شیر زنان و غیور مردان ایران آنها را از خاک میهن بیرون خواهند انداخت و مسئولیت هر برخورد این مزدوران خارجی با مردم ایران مستقیما با خامنه ای و سران سپاه پاسداران منفور خواهد بود.
26 فروردین ماه 1398
نهاد مردمی
 

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx