اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

پیام دلارامی نهاد مردمی به مصیبت زدگان سیل های اخیر در ایران

پست در  March 2019 0    

  سالهاست که قدرتمداران جمهوری اسلامی و خانواده آنها ، قرارگاه خاتم الانبیا و شهرداری ها بدون توجه به اهمیت و ضرورت حفظ محیط زیست و رعایت موازین علمی و فنی، به تخریب جنگل ها و مراتع ، عدم رعایت حریم رودخانه ها و مسیل ها و عدم پیش بینی شبکه های جمع آوری آب های سطحی در ساخت و سازهای شهری، و سدسازی های بی رویه و غیر اصولی، مشغولند و هرروز شاهد ویرانگری های آنان در جای جای این سرزمین هستیم.

سیل خانمانسوزی که دراکثر شهرهای ایران به راه افتاده و جان و مال تعداد زیادی از هم میهنان را طعمه خویش کرده و پل ها و راه های ارتباطی را در بسیاری از نقاط کشور خراب و مسدود نموده ، نتیجه 40 سال سومدیریت، بی کفایتی، چپاول و دزدی ثروت های ملی توسط سرکردگان و عوامل رژیم ملایان و سپاه پاسداران بوده است. ناتوانی جمهوری اسلامی در حفظ جان و مال و هستی مردم، تبلور آشکار و شفافی از بیگانگی این نظام مردم ستیز با مسائل ایران و ایرانیان و پیامد سیاست های ویرانگرانه چهل ساله فرقه تبهکار اسلامی می باشد.

با وجود هشدارهای مسئولان سازمان هواشناسی در مورد بارش های سنگین ، مدیران بی لیاقت و بی کفایت جمهوری اسلامی این هشدارها را جدی نگرفته و آمادگی ها و آماده باش های ضروری را تدارک ندیدند و اینک خبرهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی، حکایت از آن دارد که سیل و آبگرفتگی در 25 استان کشور خسارات زیادی به بار آورده و تعدادی از هم میهنان را هم به کام مرگ فروبرده است.

نهاد مردمی به بازماندگان و خانواده های قربانیان این سیل ها دلآرامی گفته و آرزومند بهبودی سریع مجروحان می باشد. همانگونه که در زلزله سرپل زهاب شاهد بودیم امیدی به یاری دستگاه های مسئول دولتی در جمهوری چپاولگر اسلامی برای تامین سریع وکامل خسارت ها نیست و امیدواریم مثل همیشه هم میهنان به یاری یکدیگر شتافته و در این روزهای نوروزی و بهاری با کمکهای خود، باری از اندوه این مصیبت زدگان برداریم.

فروردین 1398
نهاد مردمی

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx