اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

نامه به پرزیدنت ترامپ در باره دیدار مایک پومپئو با دبیرکل حزب کومله کردستان

پست در  November 2018 0    

  جناب آقای دانالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده امریکا

برابر با خبرهای منتشره، آقای عبدالله مهتدی رئیس گروه تجزیه طلب کومله فعلی و دبیرکل سابق حزب کمونیست ایران بهمراه آقای صلاح بایزیدی نماینده این گروه در امریکا، با آقای پومپئو وزیر امور خارجه دولت شما دیداری داشته اند.

جناب پرزیدنت ترامپ، این ديدار آقای پمپئو ميتواند درنظرايرانيان همراهی ايالات متحده آمريکا با گروههایی که خواستار تجزیه ایران هستند تلقی گردد. چنين عملکردی در روابط دوستی دو ملت ایران و آمریکا تاثیر منفی خواهد داشت. شما درنطق های خود حمايت ازمردم ايران برای برقراری دموکراسی درايران را بیان کرده ايد. مردم ايران به هيچوجه کوشش برخی از افراد و گروههای خواستار تجزيه ايران در پوشش ها و عنوانهای مختلف و حمايت از آنها به هرصورت را ، در راه برقراری دموکراسی در ايران نميدانند. هرگونه تماس علنی و يا غيرعلنی، تائيد ضمنی، و يا حمايت وکمک رسانی به آنها اقدامی برعليه مردم ومنافع ايران، درنظر ايرانيان خواهد بود.

جمهوری اسلامی به صورت مستمر تبليغ ميکند که برخی کشورهای خارجی، از جمله  آمریکا، در صدد تجزيه ايران هستند و اظهار همراهی این کشورها با ايرانيان فريبی بيش نيست. ديدارها ومذاکرات از هرنوع و هر شکل آن با تجزيه طلبان ايران، ابزاری در دست رژيم ايران برای نشان دادن سوء نيت آمريکا در ابراز همدردی و همراهی با مردم ايران خواهد بود. اگردولت شما واقعا تصميم بر پشتيبانی از ايرانيان برای رسيدن به دموکراسی دارد بايد کاملا ازحمايت ازجريانات تجزيه طلب در ايران دوری جويد وديگر کشورهای هم پيمان خود را هم که ممکن است چنين قصدی را داشته باشند بر حذر دارد.

نهاد مردمی ، سازمانی سیاسی است که برای تغییر بدون خشونت رژیم اسلامی و استقرار نظامی سکولار و دمکراتیک در ایران تلاش می نماید. یکی ازباورهای بنیادین هموندان آن پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی ایران است. نهاد مردمی این قبیل تحرکات سیاسی دولت شما را در راستای وعده های در کنار ملت ایران بودن ارزیابی نمی کند و براين باوراست که چنين عملکردی موجبات بد بینی مردم ایران نسبت به سیاست های اعلام شده کاخ سفید علیه جمهوری اسلامی را فراهم خواهد نمود.

با احترام
ایمان فروتن
رئیس هیات امنا و مدیر اجرائی نهاد مردمی      
27 نوامبر 2018

رونوشت:
جناب آقای مایک پومپئو وزیر امور خارجه امریکا

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx