اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

بیانیه مطبوعاتی - 14 نوامبر 2018

پست در  November 2018 0    

 

خبرنامه

بیانیه مطبوعاتی

چهارشنبه 14 نوامبر 2018

 

هموند گرامی

گروه های مخالف رژیم اسلامی و فعالان سیاسی، نسبت به  وضعیت سیاسی خطرناک در ایران هشدار می دهند

طی یک نامه سرگشاده به دموکراسی های غربی، تعدادی از گروه های معتبر اپوزیسیون  و فعالان سیاسی از داخل و خارج از ایران از جمله نهاد مردمی، حزب پان ایرانیست برون مرزی، حزب سکولار دمکرات، صلح و بشریت، جبهه آزادی بخش ملی ایران و کانون حقوقدانان ایران، هشدار داده اند که هر گونه مذاکره، معامله یا موافقت نامه های سیاسی یا اقتصادی باز و یا پنهان با رژیم اسلامی در ایران فقط قدرت گرفتن رژیم را طولانی تر می کند و از این رو، مردم ایران این قبیل اقدامات را محکوم مینماید.

برای خواندن متن انگلیسی این بیانیه مطبوعاتی اینجا کلیک کنید.به برنامه های متنوع رادیو نارمک گوش کنید

www.nahademardomi.com

www.nahademardomi.net 

info@nahademardomi.com


 
 
 

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx