اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

درخواست نهاد مردمی برای پشتیبانی از تغییر رژیم و برقراری آزادی و دمکراسی در ایران

پست در  June 2018 0    


مردم ایران برای چهل سال گروگان حکومت مذهبی و تروریستی اسلامی بوده اند. اینک زمان آن فرارسیده است که کسانی که به دموکراسی، حقوق بشر و آزادی باور دارند، حمایت شان را از مبارزات آزادیخواهانه مردم ایران نشان دهند . در تظاهرات گسسترده اعتراضی که از دیماه در بسیاری از شهرهای ایران برپا شد تظاهر کنندگان خواستار تغییر رژیم بودند و با شعار اصلاح طلب اصولگرا دیگه تمومه ماجرا آشکارا بیان کردند که  رژیم ایران اصلاح پذیر نیست و تغییر رژیم در ایران تنها راه برای بوجود آمدن صلح و امنیت در منطقه است.

عملکرد چهل ساله فرقه تبهکارحاکم بر ایران نشان داده است که چاهِ فساد، سلطه‌‌طلبى و ناکارآمدی این فرقه، بی‌انتها و پُرناشدنی است و تمامی منابع کشور را برای برنامه های تروریستی، آشوبگرانه و جنگ طلبانه در منطقه و در جهان، می‌بلعد. کلید حل مسائل ایران، برجام یا نبود آن نیست. کلید، جایگزینی این رژیم ایران‌ستیز با یک حکومتِ ملی سکولار، توسعه‌گرا و دموکراتیک است.

ما از جامعه جهانی و دولتهای جهان درخواست می کنیم بجای هرگونه مماشات و معاملات اقتصادی با جمهوری اسلامی،  با اعمال فشارهای اقتصادی و سیاسی به این رژیم ،  از مبارزات پیگیر مردم  ایران برای تغییر رژیم و برقراری دمکراسی و آزادی در ایران پشتیبانی کنند.

نهاد مردمی برای تحقق چنین درخواستی، از همه اقداماتی که برای سرعت بخشیدن به تغییر رژیم در ایران از سوی هم میهنان و گروه های اپوزیسیون صورت می گیرد پشنیبانی نموده و از اینرو طوماری که در این زمنیه در تارنمای کاخ سفید تدارک دیده شده است را معرفی و از همه باورمندان به آزادی و رهایی ایران درخواست می نماید که این طومار را امضا نمایند.

https://petitions.whitehouse.gov/petition/yes-regime-change-iran-no-dialog-pro-terrorism-government

لطفا توجه داشته باشید که پس از امضای طومار میباید ایمیل خود را چک کرده و روی لینک تایید کلیک کنید وگرنه امضای شما به حساب آورده نخواهد شد.

خرداد ماه ۱۳۹۷
نهاد مردمی

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx