اندیشه هائی که منتشر می شوند در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما به مفهوم تائید مضمون و محتوای آنها از سوی نهاد مردمی نیست.
هم میهن گرامی،  شما هم  می توانید در صورت تمایل مقالات خود را برای انتشار در بخش اندیشه های این سامانه به نهاد مردمی ارسال نمائید. برای ارسال مقالات نیازی نیست که عضو نهاد مردمی باشیدمقالات را بصورت فایل ورد و در صورت امکان بهمراه آخرین عکس خود از طریق ایمیل زیر ارسال نمائید .از پذیرش مقالات بصورت فایل پی دی اف معذوریم.  همواره نویسندگان مقاله، مسئول و پاسخگوی مطالب درج شده در مقاله خود خواهند بود.  هیئت تحریریه سامانه در پذیرش و یا رد مقالات ارسالی مختار است.
andisheh@nahademardomi.com
 

نامه سپاسگزاری از رئیس جمهور ترامپ برای خروج از برجام

پست در  May 2018 0    

  عالیجناب دانالد ترامپ
رئیس جمهور ایالات متحده امریکا
کاح سفید
جناب آقای رئیس جمهور گرامی،
نهاد مردمی از تصمیم شجاعانه شما برای بیرون آمدن از پیمان برجام صمیمانه سپاسگزاری می نماید. تلاش های برخی از سران کشورهای کاسبکار اتحادیه اروپا برای منصرف کردن شما از تصمیم درست، بخوبی نشان داد که در اتحادیه اروپا رابطه اقتصادی با جمهوری اسلامی حاکم بوده و آنها در سایه قرادادهای کلان اقتصادی ، براحتی می توانند اقدامات تروریستی و هرج و مرج طلبی منطقه ای و جهانی ملایان را نادیده بگیرند.
پیام انساندوستانه و امیدوارکننده  شما به ملت ایران، بسیارانی از ایرانیان در داخل و خارج کشور را شادمان نموده و امیدوارند که تحریم های هدفمند و هوشمندانه سران و کارگزاران جمهوری اسلامی و همچنین رادیو و تلویزیون دولتی آنان، راه را برای خیزش نهائی مردم ایران برای فروپاشی نظام استبدادی و مذهبی هموار نماید. مردم دربند ایران سالها است که برای استقرار نظامی دمکراتیک و سکولار در ایران مبارزه می کنند و هزینه های فراوانی هم پرداخت کرده اند.
برای تحقق خواسته های آزادیخواهانه ملت ایران ، ما 15 سال پیش با امید به فروپاشی نظام جهادگر اسلامی ، نقشه راهی برای مدیریت دوران گذار تهیه کردیم . اینک  که سیاست خارجی آمریکا با خواست آزادی و دموکراسی در نزد ملت ایران منطبق شده است، تدوین روشنمای 100 روز نخست برای گذار از جمهوری اسلامی را کلید زده ایم که به زودی مجموعه ای از توصیه های بسیار متمرکز و دقیق برای حکومت دموکراتیک موقت بعد از فروپاشی جمهوری اسلامی در ایران را ارائه می دهد. این روشنما شامل موضوعات مختلفی از قبیل شناسایی و پر کردن پست های کلیدی دولت با پرسنل کارآزموده و آزادیخواه است و همچنین فهرستی از قوانین جمهوری اسلامی که نیازمند حذف و یا اصلاح آنها در دوره زمانی  100 روز نخست پس از تغییر رژیم در ایران می باشند، تهیه می شود.
درپایان مایلیم به آگاهی برسانیم که نهاد مردمی آمادگی دارد تجربیات و یافته های تخصصی خود وخدمات مشورتی را با مشاوران شما درمیان بگذارد تا با همکاری و کمک به یکدیگر، جهان را از شر رژیمی خونخوار که از بدو به قدرت رسیدنش هیچ خدمتی به بشریت انجام نداده است رها سازیم.
 
با احترام
ایمان فروتن
رئیس هیات امنا و مدیراجرائی
 

تعداد پیام ها
بازگشت
حرف باقی‌ مانده. :xxx